Moda na handmade czy zdrowy rozsądek?

Od dłuższego już czasu można zauważyć trend, który pielęgnuje, ba! nawet promuje indywidualność. Przejawia się to w różnych aspektach naszego życia społecznego, aczkolwiek najłatwiej to zauważyć w ubiorze, czy wszelkiego rodzaju dodatkach i gadżetach. Towary z „sieciówek” są teraz mocno passe, a nawet jeśli się już na nie skusimy to lubimy je jakoś przerobić, dostosować do swoich potrzeb i sprawić, że nabiorą zupełnie nowego kolorytu. Dodatkowo, wydarzenia ostatnich „pandemicznych” miesięcy odkryły dla wielu z nas zupełnie nowe podejście. Otóż okazało się, że „siedząc w domu” i spędzając więcej czasu stacjonarnie, nie potrzebujemy aż tak wiele. Nagle do łask powrócił stary dziergany sweter, ręcznie szyta spódnica, czy włóczkowe skarpety…

Artykuły handmade – na ratunek planecie

Spowolnione tempo życia sprawiło, że wielu z nas zaczęło doceniać inne rzeczy i inny sposób bycia. Aby dobrze wyglądać i dobrze się czuć wcale nie potrzebujemy miliona bluzek, T-shirtów i spodni. Paradoksalnie to, co zaczęło być niebezpieczne dla człowieka, okazało się zbawieniem dla naszej planety. Pandemiczne zawirowanie na świecie doprowadziło bowiem do zamknięcia wielu fabryk, ale dzięki temu nasza planeta zaczęła na nowo oddychać swymi zielonymi płucami. Co więcej, okazało się, że nie ilość jest ważna, a jakość! Z tego też względu wszelkiego rodzaju artykuły handmade zarówno handmade ubrania jak i handmade do domu zaczęły swoje nowe życie. I nikt zbytnio nie musi reklamować artykułów handmade, jako tych, które są naprawdę wyjątkowe. Społeczeństwo dojrzało i ludzie chcą kupować zdroworozsądkowo, nie na zapas.

Szukasz produktów handmade? Zajrzyj koniecznie na stronę https://malafabryczka.pl/ po mnóstwo ręcznie robionych produktów od Polskich projektantów!

Handmade do domu i handmade ubrania – zdecydowanie tak

Jakość zestawiona z ilością? Bezsprzecznie wygrywa ta pierwsza. Co więcej, wszelki handmade, zarówno handmade do domu, handmade ubrania, handmade biżuteria to zawsze niepowtarzalny styl, to indywidualność, to unikatowy image. Dlatego handmade jest tak uwielbiany, a teraz jeszcze coraz bardziej doceniany. I najwspanialsze jest to, że niezależnie od tego jakie pobudki nami rządzą, gdy sięgamy po artykuły handmade, czy jest to zwykła próżność, chęć bycia modnym, czy zdrowy rozsądek, to w ostatecznym rezultacie wszystkim to wychodzi na dobre!

Modny handmade i zdrowy rozsądek?

Czy już wiadomo, co otrzymujemy w wyniku tej niecodziennej reakcji? To synergia mocy, to coś co nas napędza, kieruje myśli we właściwym kierunku i pozwala stworzyć lepsze i piękniejsze otoczenie… i przede wszystkim nas samych!

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*