Jak udekorować pokój na urodziny

dekorowanie pokoju na urodziny

Przyjęcie urodzinowe to świetna okazja do świętowania w gronie najbliższych – przyjaciół i rodziny. Zazwyczaj chcemy je jak najlepiej zorganizować, aby przyjęcie było niezapomniane, zarówno pod kątem dobrej zabawy, jak i przygotowania przekąsek czy wystroju. Niezależnie od tego, czy organizujemy swoje własne urodziny, czy ma to być przyjęcie niespodzianka, wystrój przestrzeni w trakcie wydarzenia, nadaje klimatu toczącej się zabawie. Dobrze przygotowana aranżacja wnętrza pozwala na uchwycenie momentów dobrej zabawy na pięknych zdjęciach a przybyli goście czują, że organizator urodzin wykazał się troską o ich poczucie estetyki i wygody. Bardzo ważne jest zatem, aby w chwili planowania przebiegu urodzin pomyśleć, jak chcemy, aby był udekorowany pokój i jakie dodatki musimy wpisać na listę zakupów. Jeżeli jesteście właśnie na tym etapie, w dalszej części podpowiemy kilka pomysłów na sprawdzoną dekorację urodzinową.

dekoracje pokoju na urodziny dziecka
dekoracje pokoju na urodziny dziecka

Jak udekorować pokój na urodziny dziecka?

Urodziny dziecka zmieniają swój charakter, w zależności od wieku solenizanta. Niezależnie jednak od wieku pociechy, pewne elementy dekoracji zawsze robią furorę na Kinder Party. Najlepsze elementy dekoracji dziecięcych przyjęć zestawiono poniżej.

Kolorowe czapki urodzinowe – najlepiej z motywem ulubionej postaci z książeczki lub wieczorynki. Bardzo często są dostępne w zestawach z zastawą stołową, serwetkami oraz banerem. Jeśli dodatkowo zamówimy tort z ulubionej cukierni, z dekoracją w kształcie wybranego bohatera, sprawi to ogromną przyjemność małemu jubilatowi.

Balony z helem – gratka zarówno dla najmłodszych jak i starszych dzieci. Balony mogą mieć różne formaty i rozmiary, a także nadruki z cyfrą urodzin, bądź imieniem solenizanta. Oprócz świetnej dekoracji pełnią także funkcję rozrywkową, gdyż dzieci uwielbiają się nimi bawić. Ponadto każde z dzieci może dostać wybranego balona, jako pamiątkę z przyjęcia, co dodatkowo uatrakcyjni wspomnienia z imprezy.

Słodki stolik – idealna atrakcja na przyjęcie dla dzieci. Rozmyślnie przygotowana, stanowi zarówno źródło łakoci, którym nie oprą się dzieci, jak i piękny element dekoracyjny sali urodzinowej.

Jak udekorować pokój na przyjęcie dorosłego?

Imprezy urodzinowe dorosłych odbywają się zazwyczaj wieczorową porą. Dobór odpowiednich dekoracji może być kluczowy, w zbudowaniu odpowiedniego klimatu w trakcie przyjęcia.

Świetnym pomysłem do stworzenia wyjątkowej atmosfery jest umieszczenie cotton balls bądź stylowych lampionów. Przygaszone światło wprowadza idealną aurę do wieczornego świętowania z najbliższymi.

Do dekoracji sali urodzinowej warto wykorzystać świeże kwiaty. Ustawione w stylowych wazonach bądź flower boxach, stanowią zarówno piękną dekorację wnętrza, jak i mogą być elementem prezentu niespodzianki, jeśli przyjęcie organizujemy dla drugiej osoby.

Doskonałym pomysłem przygotowania pokoju na przyjęcie dorosłego, jest ustawienie ścianki do zdjęć. Ustawienie ciekawego tła zachęci przyjaciół do wykonania wspólnej sesji zdjęciowej i będzie dodatkową pamiątką z wydarzenia. Zamiast ścianki można przygotować także specjalnie zadedykowaną ramę, w której zapozujemy w gronie przyjaciół i rodziny.

Jeśli szukasz więcej pomysłów na dekorację pokoju dziecka zerknij na https://malafabryczka.pl/kategoria/dekoracje-do-pokoju-dziecka-handmade/292

Powyższe przykłady są tylko propozycjami, jak przygotować pokój na przyjęcie. Warto przygotować się odpowiednio wcześniej do organizacji dekoracji, aby zaplanować listę zakupów i rozplanowanie dekoracji. Oprócz wymienionych propozycji, warto podejść kreatywnie do tematu i udekorować pokój zgodnie z preferencjami osoby, dla której przyjęcie organizujemy. Będzie to da nas świetna okazja do okazania troski i sprawienia prezentu, w tym szczególnym dla niej dniu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*